Apie mus

Kosmetologė, ilgalaikio makiažo meistrė, nuolat atnaujinanti žinias tarptautiniuose seminaruose bei konferencijose. 

Profesinės studijos – Kauno kolegija, Medicinos fakultetas, Kosmetologija.

Vytauto Didžiojo Universitetas – Edukologija.

Vytauto Didžiojo Universitetas – Biomedicinos mokslų studijos.

Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos narė.

Kosmetikų ir kosmetologų asociacijos narė.

Atliekamos paslaugos:

  • kosmetologinės veido ir kūno procedūros;
  • ilgalaikis antakių, akių linijos, lūpų makiažas;
  • ilgalaikio makiažo (senų, nekokybiškų darbų) koregavimas, atnaujinimas, naikinimas;
  • ilgalaikio makiažo baziniai mokymai;
  • kosmetologinių procedūrų mokymai.

 

,,Nieks nesuteikia žmogui tiek jaunumo ir grožio kaip sveika oda. Oda – tai mūsų vidaus organų veiklos, kūno santykių su gamta, jausmų, būsenų, polėkių, sėkmių ir nesėkmių išklotinė”

                                                      

Žmogaus išvaizda tiesiogiai susijusi su jo vidine būsena. Jaustis gerai ir atrodyti gerai – mūsų visų siekiamybė! Odos senėjimo požymiai viena iš pagrindinių grožio ir estetikos problemų. Senėjimo proceso negalime sustapdyti, tačiau galime į tai žvelgti kitaip.

Svarbu suprasti ir atpažinti faktorius, kurie greitina senėjimą. Kaip tai koreguoti? Kaip maitintis, kaip judėti, kad ilgiau išliktume jauni? Kaip susitvarkyti savo psichologinę būseną? Ir tik po to ieškoti atsakymo – kas padėtų išlikti ir atrodyti jauniau?

Puikių rezultatų pasiekti, senėjimą pristabdyti galima tik veikiant kompleksiškai, neignoruojant nei vienos svarbios detalės. Kviečiu eiti drauge sveikos odos ir grožio keliu!

Apie ilgalaikį makiažą…

,, Ilgalaikis makiažas tai meno ir grožio pajautimo išraiška. Išmanant technikas, veido anatomiją, odos sandarą, atliekant tai su aukštos kokybės priemonėmis bei užtikrinant aukščiausius higienos reikalavimus, galima sukurti tobulo dizaino ilgalaikį makiažą. Kiekviena moteris tikras meno kūrinys. Aš manau, kad nėra negražių moterų, yra tik netinkami pasirinkimai.

                           Ilgalaikio makiažo procedūra gali atskleisti ir pabrėžti moters grožį, minimaliai pakoreaguojant su amžiumi atsiradusius trūkumus, bet ne  sunaikinti įgimtus veido bruožus. Nuoširdus bendravimas su kliente, padeda atskleisti gyvenimo būdą bei įpročius ir sukurti viziją, kokią ji save įsivaizduoja. Visada apgalvoju kiekvieną procedūros žingsnį, labai svarbu priimti reikiamus sprendimus – juk tai moters veidas.

                         Aš tikiu, kad kiekvienas moters pasirinkimas atsispindi jos veide, tai lyg gyvenimo žemėlapis, kuriame matomi svarbiausi gyvenimo momentai. Džiaugsmo akimirkos, siekiai, lūkesčiai, viltis, o kartais – nuovargis ar liūdesys…

Lai Jūsų veidas atspindi gražiausius gyvenimo momentus!

Su meile ir pagarba Jums,
 Raimonda Šumauskė