DRENUOJANTI KŪNO PROCEDURA – DETOX BODY TREATMENT

Detox Body Treatment – toksinus ir skysčius šalinanti, drenuojanti procedūra. Aktyviosios, detoksikuojančios medžiagos: Mate ekstraktas, Azijinė Centelė, Paprastasis kaštonas.

  • Pilngas Mango Light Peeling – švelnus šveičiamasis eliksyras su glikolio ir vaisių rūgštimis. Gaivus ir švelnus šveitiklis gerina ląstelių regeneraciją, todėl oda atgauna natūralų švytėjimą, jos spalva tampa tolygesnė. Glikolio ir vaisių rūgštys kartu suteikia odai elastingumo ir veiksmingai kovoja su senėjimu.

Natūralus vaisių šveitiklis (citrinos, mangai, pasifloros, pieno rūgštis, glikolio rūgštis, citrinų rūgštis). Alavijų, dedešvų ir svilarožių augaliniai ekstraktai

  • Kaukė Slimming Body Wrap – Anticeliulitinių savybių turini kaukė, kurios
    dėka aktyviosios medžiagos Actizeane sukurtos iš dviejų jūros dumblių (Ascophyllum nodosum e Stypocaulon scoparium) randamų Atlanto vandenyno pakrantėse puikiai veikia hialiuronidazę ir elastazę to pasekoje mažindama odos sausėjimą, gerindama jos elastingumą ir toną, reguliuodama citokinų veiklą dalyvaujančių kalogeno sintezėje.

Sudėtyje esantis Kofeinas stimuliuoja natūralų lipolizės procesą, kurio metu šalinamos riebalų sankaupos ir veikiamas celiulitas. Taukmedžio sviestas, minkštiklis, išlaikantis odą jauną ir lygią, o Centelės azijinės ekstraktas suteikia stangrinančių savybių. Mate ekstraktas, natūralus kofeino šaltinis, turi puikų lipolitinį ir tonizuojantį poveikį.

  • Dalinis kūno masažas.

Trukmė: 1.15 val.

Kaina: 60 Eur

REZERVUOTI LAIKĄ VIZITUI