LIEKNINANTI KŪNO PROCEDŪRA – SLIMMING BODY TREATMENT

Slimming Body Treatment – liekninanti, mineralus atstatanti, toksinus šalinanti, deguonies suteikianti, celiulitą mažinanti procedūra. Lipolizę atlieka Kava, Ožragė, Guarana.

  • Enziminis pilingas kūnui Luxury body peeling – švelnus kreminės konsistencijos kūno šveitiklis kuris skaistina odą, padeda veikliosioms medžiagoms įsigerti į giliuosius sluoksnius. Natrio bikarbonatas – natūrali detoksikuojamoji, skausmą malšinanti valomoji medžiaga.

Dėl pudingo konsistencijos šveitiklio su vertingomis ir smulkiomis druskomis odos šveitimas tampa malonia ir prabangia procedūra.

Lygina, suteikia švelnumo, drėkina ir valo (alavijas, damasko rožė).

  • Kaukė Slimming Coffee Mud – turinti lipodrenažinių savybių.

Žaliasis molis turintis modeliuojančių ir liekninančių savybių, aktyvioji medžiaga Actizeane sukurta iš dviejų jūros dumblių (Ascophyllum nodosum e Stypocaulon scoparium) randamų Atlanto vandenyno pakrantėse puikiai veikia hialiuronidazę ir elastazę mažina odos sausėjimą, gerina jos elastingumą ir toną, reguliuoja citokinų veiklą dalyvaujančių to pasekoje kalogeno sintezėje.

Sudėtyje esantis Kofeinas stimuliuoja natūralų lipolizės procesą, kurio metu šalinamos riebalų sankaupos ir veikiamas celiulitas. Kofeino fukcionalumą sustiprina kavos ir Gvarana ekstraktai, turintys liekninančių, tonizuojančių ir antioksidantinių savybių. Ir galiausiai vaistinė ožragė gausi vitaminais ir turinti puikių atstatomųjų savybių.

  • Limfą atpalaiduojantis dalinis kūno masažas.

Trukmė: 1.15 val.

Kaina: 60 Eur 

REZERVUOTI LAIKĄ VIZITUI