VAKUUMINIS LIMFODRENAŽINIS MASAŽAS

Numalšinkite per metus susikaupusią įtampą!

Naujausia STARVAC technologija skirta naujos kartos lieknėjimui, limfos cirkuliacijai bei toksinų pasišalinimui iš organizmo skatinimui. Tai tikras atsipalaidavimas, kuris veikia Jūsų kūno linijas, sveikatą ir odos kokybę!

Vakuuminis masažas STARVAC aparatu atliekamas labai švelniai, todėl tinka net ir pačiai jautriausiai bei ploniausiai odai. Procedūros metu jausitės komfortiškai ir atsipalaidavę.

Vakuuminės STARVAC Dxlight terapijos principai: aparato pagalba oro srove patempiami audiniai ir veikia poodiniame lygmenyje – stumia audinius iš vidaus į išorę, priešingai nei daro tradicinis limfodrenažinis masažas rankomis. Senoji STARVAC metodika mobilizuoja vieną odos klostę, o naujoji STARVAC Dxlight inovatyvi technologija, procedūros metu suformuoja dvi odos klostes, siekiant sukurti specifinį, dvigubą odos stimuliavimą:

 1. limfotakai skatinti;
 2. riebalinėms ląstelėms (adipocitams) – celiulito mažinimui;
 3. fibroblastams (atsakingiems už kolageno regeneraciją ir naujų ląstelių susidarymą) bei veikiant struktūrines skaidulas (elastiną ir kolageną)  – odos kokybei gerinti.

Procedūra vyksta 4 etapais:

 1. limfmazgių paruošimas/stimuliacija;
 2. manevruojantys judesiai limfotakos kryptimis;
 3. korekciniai judesiai riebalinėms ląstelėms mažinti;
 4. užbaigiamieji judesiai toksinų nutekėjimui limfos tekėjimo kryptimi.

Vakuuminis masažas atliekama tiesiai ant odos su specialiomis STARVAC kosmetinėmis priemonėmis, kurios veikia sinergetiškai – sustiprina procedūros efetyvumą.

Limfodrenažinis masažas skirtas viso organizmo sveikatinimui, gerėja bendra savijauta, stiprėja imunitetas, gerėja odos tonusas, mažėja celiulitas, strijos ir kūno apimtys, skaistėja ir veido oda:

 1. gerina kraujotaką ir limfos apytaką;
 2. aktyvina medžiagų apykaitą;
 3. greitina lipolizės procesus;
 4. skatina kolageno ir elastino skaidulų sintezę odoje;
 5. mažina kojų tinimą, atsiranda lengvumo jausmas;
 6. atpalaiduoja įsitempusius raumenis, mažina skausmus;
 7. stiprina imuninę sistemą (padidėja leukocitų kiekis kraujyje);
 8. turi raminamąjį poveikį centrinei nervų sistemai: šalina nuovargį, stresą, gerina miegą, atpalaiduoja.

Limfinės sistemos pagrindinė paskirtis yra organizmo valymas. Gerai ir aktyviai veikianti limfinė sistema yra geros savijautos ir dailaus kūno rezultatas. Limfos skystis tarsi išvalo, išskalauja kiekvieną ląstelę ir visas joje esančias nereikalingas medžiagas, atliekas. Žmogaus organizme nuolat cirkuliuoja apie 1 – 2 litrai limfos skysčio. Be viso to, limfinė sistema prisideda imuniteto formavime ir padeda organizmui kovoti su įvairiomis infekcijomis, ligomis. Limfinei sistemai sutrikus ir neišvalant audinių nuo nereikalingų medžiagų, pradedame prasčiau jaustis, atsiranda celiulitas, susiformuoja daugiau riebalų, kuriuos sunku pašalinti ir susilpnėja imunitetas, suprastėja organizmo gynyba nuo infekcijų. Taip nutinka dėl šių dienų neretai įprasto gyvenimo: sėdimas darbas, mažas fizinis aktyvumas, nesubalansuota mityba, per mažai geriamas vanduo, aptempti rūbai kenkia limfinės sistemos veiklai ir ji neretai sutrinka. Tai pagerinti galime stimuliuodami sistemą limfodrenažiniais masažais.

Plačiau apie limfotaką: Lymphatic Drainage Massage – Real Bodywork

Rekomenduojamas 8 – 12 procedūrų kursas (kas 3-4 dienas);

Vėliau palaikomosios 1 – 2 procedūros per mėnesį.

Trukmė: 1 val. /1,5 val     

Kaina: 50 Eur* / 65 Eur

*iki liepos 1 d. 1 val. – 45 Eur

 

 

 

REZERVUOTI LAIKĄ VIZITUI