Vasara greitai artėja – pasiruoškite vasaros sezonui

su super efektyvia 2 savaičių BIKINI PROGRAMA!

  • Kūno šveitimas (20 min) + 1 viso kūno masažo procedūraDX light STARVAC aparatu (40 min). Atgaivins odos spalvą ir glotnumą!
  • 2 liekninančios viso kūno masažo procedūros DX light STARVAC aparatu (po 45 min.). Suteiks kūnui lengvumo jausmą!

Naudojantis STARVAC DX light aparato aplikatoriais, sukuriamas nekintamas ir pulsuojantis vakuumas taip veikiami paviršiniai odos sluoksniai, epidermis, derma, hipoderma bei kraujotaka ir limfotaka.

Efektyvu:
Celiulito ir riebalų sankaupų mažinimui;
Kūno apimčių mažinimui;
Odai stangrinti ir tonizuoti (skatina kolageno ir elastino skaidulų sintezę odoje);
Odos mitybai ir medžiagų apykaitai gerinti;
Odos senėjimo procesams lėtinti;
Toksinų ir šlakų išvalymui iš organizmo.

Masažas atliekamas su specialiomis STARVAC kosmetinėmis priemonėmis odai, kurios veikia sinergetiškai – sustiprina procedūros efetyvumą bei gerina odos kokybę.

  • Slimming Body Treatment– su jūros dumblių įvyniojimu. Mineralus atstatanti, toksinus šalinanti, celiulitą mažinanti kūno procedūra. (40 min). Lygi ir švytinti oda! 

Tai liekninanti, toksinus šalinanti, deguonies suteikianti, celiulitą mažinanti procedūra. Kurios metu atliekamas kūno šveitimas ir kaukė (probleminėms kūno zonoms) Slimming Coffee Mud – turinti lipodrenažinių savybių. Sudėtyje esantis Kofeinas stimuliuoja natūralų lipolizės procesą, kurio metu šalinamos riebalų sankaupos ir veikiamas celiulitas. Kofeino fukcionalumą sustiprina kavos ir Gvarana ekstraktai, turintys liekninančių, tonizuojančių ir antioksidantinių savybių. O vaistinė ožragė gausi vitaminais ir turinti puikių atstatomųjų savybių.

Procedūras atlieka aukštos kvalifikacijos kosmetologė su ilgamete patirtimi.

Trukmė:  5 procedūros 

Kaina: 150 Eur *

*kaina galioja ribotą laiką